Ile kosztuje kurs językowy Business English?

Znajomość języka angielskiego jest niezbędna w pracy. W dużych korporacjach międzynarodowych umiejętność porozumiewania się w obcym języku jest jednym z kryteriów, które już wpływają na wybór kandydata w procesie rekrutacyjnym. Dlatego po studiach warto stale rozwijać swoją znajomość języka angielskiego. Przydatne mogą okazać się kursy, konwersacje z obcokrajowcami, ale również samodzielna nauka. Aby nasz poziom angielskiego nie stał w miejscu, a w pracy moglibyśmy poszerzać swoje kompetencje, warto zainteresować się kursem Business English. Można dzięki niemu poznać język biznesu i nauczyć się konwersacji na tematy zawodowe.  

Szkoła językowa K&K z Krakowa oferuje kursy angielskiego dla firm. Warto zapoznać się z pełną ofertą – http://www.kandk.edu.pl/angielski-oferta/, bo cena jest naprawdę korzystna. Zajęcia Business English można odbywać indywidualnie lub w grupach. Często pracodawcy sponsorują kursy językowe, by zadbać o rozwój kompetencji swoich pracowników.

Kurs Business English — czy warto w niego zainwestować?

Jeśli pracujesz w korporacji i masz wrażenie, że ciągle używasz tych samych angielskich słów. Albo wydaje Ci się, że brakuje znajomości Ci podstawowych pojęć biznesowych i tłumaczysz je rozmówcom “na około”. To znak, że warto coś zmienić. Rewolucyjny może okazać się kurs Business English. Aby opłacało Ci się w niego zainwestować, musisz po prostu wykazać trochę inicjatywy i go ukończyć. Powinieneś również wykorzystywać to, co się na nim nauczyłeś. Na pewno wtedy nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, decydując się na ten kurs językowy. 

Koszt kursu Business English 

Cena kursu Business English nie jest mała. Za semestr zapłacimy 1000-1500 złotych. Niektóre szkoły językowe wyceniają godzinę kursu na około 90 złotych za godzinę. Czy to wysoka suma? Pewnie tak. Jednak warto pamiętać, że kursy językowe to inwestycja. Wydajemy pieniądze, by potem je odzyskać z nawiązką. Lepszy angielski może skutkować awansem w pracy — wtedy powiemy, że wydalibyśmy nawet drugie tyle za taki kurs. 

Ile kosztuje kurs językowy Business English