Butelka termiczna z nadrukiem: jaką wybrać?

Termiczne butelki na wodę są dostępne w różnych stylach i mają wiele zastosowań, dlatego są chętnie wybierane jako produkt promocyjny przez wiele firm w Polsce. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na metalowe, plastikowe czy sportowe butelki na wodę, możesz mieć pewność, że po wydrukowaniu Twojego logo i rozdaniu odbiorcom, będą one w pełni eksponować wizerunek Twojej firmy. Jeśli nie wiesz, jaką butelkę wybrać dla swoich pracowników lub klientów, pomyśl nad kilkoma kwestiami. Zamówić możesz ją tutaj: https://goodgifts.eu/pl/182-butelki-termiczne

Kolor butelki termicznej

Wybierać możesz spośród klasycznych kolorów (czarny, srebrny, biały – matowe lub błyszczące) lub żywych kolorów matowych malowanych proszkowo. Możesz wybrać kolor, który aktualnie jest modny. Na pewno przyciągniesz wtedy młodych odbiorców. Najlepszym wyborem będzie jednak odcień, który pasuje do Twojej firmy. Może on nawiązywać do logo lub stanowić dla niego bazę. Jeśli jest ono kolorowe – wybierz stonowany kolor butelki. Jeśli masz inny pomysł, to śmiało – zrealizuj go. Ważne, byś to Ty był dumny z akcesoriów promocyjnych, które będą zwiększać świadomość Twojej marki.

Ważne parametry – pojemność i materiał

Bardzo ważnym parametrem jest pojemność butelki termicznej. Najlepiej gdy jest ona półlitrowa. To najbardziej uniwersalna pojemność butelki, która pomoże utrzymać temperaturę ulubionego napoju przez dłuższy czas. Izolowana podwójna ścianka doskonale nadaje się do utrzymywania temperatury gorących napojów nawet przez kilka godzin. Miedziana izolacja, często stosowana w termosach, działa całkiem dobrze, a butelka ze stali nierdzewnej lub plastiku jest szczelna i nadaje się do zabrania ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcesz.

Dlaczego warto zdecydować się na butelkę termiczną? 

Nasza szeroka oferta promocyjnych butelek na wodę jest dostępna w bezkonkurencyjnych cenach, aby zapewnić Ci maksymalne wykorzystanie budżetu marketingowego. Trwałe, aby zwiększyć trwałość Twojego logo i uważane za przyjazną dla środowiska alternatywę dla jednorazowych plastikowych butelek, butelki na wodę z nadrukiem na zamówienie to bezdyskusyjny wybór towaru.